На Житомирщині в лісі неподалік держкордону знайшли дитину. ФОТО

05.07 10:12
Учора надвечір під час несення служби з охорони державного кордону дільничний інспектор прикордонної служби відділу «Копище» Житомирського загону неподалік держрубежу виявив неповнолітню дитину.
На Житомирщині в лісі неподалік держкордону знайшли дитину. ФОТО

Як з’ясувалось 9-річний хлопчик є жителем одного з сіл Рівненської області. Він разом з батьком пішов в ліс по чорницю. Під час збору ягід хлопчик загубився та більше трьох годин сам блукав лісом у пошуках батька. За цей час хлопчак з території Рівненьскої області зайшов в Житомирську, де на відстані 500 метрів від кордону з Білоруссю його помітили прикордонники.

Хлопчик повідомив прикордонникам своє ім’я та де проживає. Охоронці кордону одразу передали інформацію своїм колегам із сусідньої області та вже незабаром хлопчисько був в обіймах щасливих батьків.

Прикордонники черговий раз застерігають дотримуватись заходів безпеки під час збору диких ягід та грибів, особливо якщо за ними вирушають з дітьми. Подбайте про безпечне дозвілля дітлахів.

Джерело статті: “http://ruporzt.com.ua/oblasni_novini/128541-na-zhitomirschin-v-ls-nepodalk-derzhkordonu-znayshli-ditinu-foto.html” Об этом сообщает energetyka.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя